Vydřené dva body pro Black Dogs

02.03.2014 21:13

Fbc Black Dogs – Fbc TJ Sokol Tvořihráz 2:1 SN

První šanci v tomto utkání jsme si vytvořili hned v úvodu, ale s tou si brankář Tvořihráze poradil. V páté minutě padl první gól tohoto střetnutí, když Pepsiho, který nastoupil i v tomto utkání, překonal Michal Richtr a hráči Tvořihráze se tak dostali do vedení 0:1. Toto utkání bylo podobné tomu, kdy jsme se utkali s Šanovem. Moc šancí se neurodilo. Až v desáté minutě přišlo ohrožení branky, ale Lukáš v nadějné pozici minul. V druhém poločase se první větší skrumáž odehrála před naší brankou, ale opět se o všechno postrala naše pozorná obrana, která odpálila míček z brankoviště. Šest minut před koncem základní hrací doby jsme dokázali vyrovnat. O toto vyrovnání se postaral přesnou ranou Bob. Utkání tak skončilo po základní hrací době 1:1 a přišly na řadu samostatné nájezdy, ve kterých hráči Tvořihráze Pepsiho ani jednou nepřekonali a rozhodující gól za nás vstřelil Ury a my jsme si tak odnesli z tohoto zápasu 2 body.

Autor: Pepsi