23.12.2013 17:11

Vánoční Turnaj 2013

Sestava našeho týmu na tomto turnaji:

Pepsi – Mertič, Michal, Kany, Bob - Mara, Mates, Ondra, Lukáš

TJ Florbal Šanov – Fbc Black Dogs                                                      3:5

Hned v prvním zápase nás čekal papírově největší adept na zisk titulu na Vánočním turnaji tým Šanova.  Týmu Šanova chyběla jejich opora Jakub Maršalík, ale na pomoc si na tento turnaj přivedli jednoho hráče, který nastupuje za TJ Znojmo. Tento hráč nám vsítil v prvním poločase tři góly. Za náš tým se trefil Mertič po Kanyho přihrávce a Bob, kterému přihrál opět Kany. První poločas tak skončil 3:2. V druhém poločase jsme převzali otěže utkání a třemi brankami, které vsítil Bob, Kany a Ondra jsme zápas otočili a první utkání na tomto turnaji jsme vyhráli 3:5 a připsali jsme si tak první tři body do tabulky.

Gladiators – Fbc Black Dogs                                                                 2:3

Po třízápasové pauze nás čekal tým Gladiátorů. Tento tým měl jednu velkou nevýhodu. Tou nevýhodou bylo to, že neměli svého brankáře a proto musel výstroj obléct jejich hráč Adam Podaný. Jako posilu si na tento turnaj pozvali bývalého hráče Znojemského TJ Sucháčka. Ten jim ovšem v utkání proti nám moc nepomohl. Toto utkání mělo dva hlavní strůjce našeho vítězství Boba a Kanyho. V prvním poločase se trefil Bob po přihrávce od Kanyho a nedal tak Podanému šanci. V druhém poločase jsme rozvlnili soupeřovu síť dvakrát, poprvé opět Bob a rozhodující gól na 2:3 dal Kany.

Fbc Black Dogs – TJ Tygři Hodonice                                                    3:1

V předchozím utkání, ve kterém se zaskvěli dva naši hráči: Bob a Kany, kteří zařídili naše vítězství 3:2, převzali na sebe tuto zodpovědnost nováček v našem týmu Lukáš Ondrovčák a Ondřej Malý. V prvním poločase se trefil poprvé už zmiňovaný Lukáš. Poté soupeř překonal Pepsiho a vyrovnal na 1:1. Gól na 2:1 byl prostě excelentní, když se krásným průnikem přes celé hřiště trefil do sítě Hodonic Ondra. Na konečných 3:1 zvýšil pár minut před koncem svým druhým gólem v tomto utkání Lukáš. Utkání tak nakonec skončilo a my jsme měli rázem v tabulce už devět bodů.

Fbc Black Dogs – Fbc Litrpůl                                                                 4:3

Předtím než jsme nastoupili do tohoto utkání, bylo jasné, že když Litrpůl porazíme, jsme jasní vítězové Vánočního turnaje. První poločas jsme do utkání vlétli a vyhráli ho po brankách Kanyho, Lukáše a Ondry 3:0. Hned na začátku druhé půle jsme náskok ještě zvýšili po další trefě Ondry. Jenže poté se karta obrátila a vlétnul na nás Litrpůl. První branku vsítil kapitán Litrpůlu Karel Vacula. Další dvě branky Litrpůlu padly v rychlém sledu a Litrpůl tak dohnal náš náskok na pouhou jednu branku. Vítězství jsme nakonec uhájili a s dvanácti body jsme tak mohli v klidu vstoupit do posledního zápasu.

Guanas Floorball Team – Fbc Black Dogs                                            2:4

Do tohoto utkání jsme mohli nastoupit v absolutním klidu, a proto už o nic nešlo jak nám, tak ani našemu soupeři, který měl jasné čtvrté místo a na turnaj přicestoval z Brna. Náš tým opět vedl po brankách Boba a Mary 0:2, jenže soupeř dokázal tento náš náskok do poločasu vyrovnat. My jsme se ale nedali a nakonec jsme dali ještě jeden gól a vyhráli první půlku 2:3. V druhé půlce jsme přidali ještě jednu branku, kterou vsítil Kany a nakonec jsme tak tento zápas vyhráli 2:4. S celkovým počtem patnácti bodů jsme ovládli celý turnaj.