V SÉRII VEDEME 1:0

26.02.2012 22:24

V neděli 26.února nás čekal první čtvrtfinálový zápas se slimáky. Dorazili jsme v plné sestavě. Věděli jsme, že nás nečeká lehký soupeř a že série s ním bude velmi těžká, vždyť slimáci na konci základní části poráželi všechny týmy z čela tabulky, Pivnici, Savannah i nás. Proto jsme tomu přizpůsobili i taktiku a rozložili sílu do dvou řad.

FBC BLACK DOGS - FBC BAR U SLIMÁKA  3:0 (G: JANSKÝ 2X, JAKUB)

Začátek zápasu nebyl pro nás moc příznivý, soupeř nás asi na dvě minuty přikoval k našemu brankovišti, žádnou branku jsme však neinkasovali a začli jsme se osmělovat. Nejprve zkoušela štěstí naše první řada, pak několika pokusy zahrozla i řada druhá. první branka přišla po střele kanyho, který svoji střelu umístil do šibenice soupeřovy branky - 1:0. Nutno říct, že velkou míru práce odvedl při tomto gólu Tomáš, který zaclonil sopeřovu brankáři výhled. Netrvalo dlouho a radovali jsem se podruhé. To když Kany při přečíslení nahrál na stranu Urymu a ten trefil steknou šibenici - 2:0. V prvním poločase jsme se museli bránit přesilovce soupeře a to se ukázalo jako klíčové. Branku jsme neinkasovali, navíc na koci první půle jsme dostali výhodu početní výhody my. S přesilovkou jsme ale naložili mizerně, na to je třeba se zaměřit. Pak jsme ustáli hlavně díky Zdenovi několik akcí soupeře a z jednoho protiútoku jsme udeřili. Tomáš přihrál Kanymu a ten se trefil podruhé 3:0. Na konci zápasu jsme se jen bránili tlaku soupeře, který se musel vrhnout do útoku. Přežili jsme i tento tlak a slavili první vítězství v sérii. Zdena pak nulu na svém kontě, za kterou si rád zaplatí příspěvek do kasy :-).