Dvě minuty před koncem rozhodl Šanov o svém vítězství

02.03.2014 21:11

TJ Florbal Šanov – Fbc Black Dogs 2:1

První poločas tohoto střetnutí byl velice vyrovnaný. První šance přišla, když Ury přihrál Bobovi, ten se střelou pokoušel překonat brankáře Šanova, ale ten ho vychytal. Naše obrana byla bezchybná a na Pepsiho moc střel neletělo, přesněji řečeno žádná. Až v šesté minutě přišla první větší šance utkání, ale brankáře Šanova se nám nepodařilo překonat. V osmé minutě se opět vytáhl brankář Šanova a první poločas tak skončil 0:0. V druhém poločase jsme otevřeli skóre a to když se po přihrávce Lukáše trefil do Šanovské brány Kany. Vedení jsme ale dlouho neudrželi, protože hned o minutu později utekl naší obraně Šanovský hráč a ten vyrovnal střelou pod břevno na 1:1. Dvě minuty před koncem dal Šanov rozhodující gól na 2:1 a to když Šanovský hráč prostřelil Pepsiho, kterému míček prolétl mezi rukou a tělem. Na konci utkání jsme se ještě pokusili o zvrat nebo alespoň o vyrovnání, ale toho jsme nakonec i přes veškerou snahu nedosáhli a Šanov tak vyhrál těsně 2:1.

Autor: Pepsi