Shrnutí odehraného 7. a 8.kola

22.12.2013 10:11

Fbc TJ Sokol Tvořihráz – Fbc Black Dogs 2:3

Po neúspěchu v pátém a šestém kole kdy jsme dvakrát prohráli, čekal náš tým pikantní souboj proti týmu Fbc TJ Sokol Tvořihráz. Tým Tvořihráze se nacházel v tabulce před tímto duelem na šestém místě, tak se dala čekat velice zajímavá bitva o důležité body. Začátek utkání moc šancí nepřinesl, bylo vidět, že nikdo nechce udělat chybu. První šanci jsme bohužel spálili ve čtvrté minutě utkání. O minutu později se radoval soupeř, když se do naší sítě trefil Karel Klouda. V páté minutě jsme se radovali z vyrovnání, když Boban našel volného Uryho a ten vyrovnal na 1:1. V sedmé minutě jsme měli další šanci, ale Bob trefil pouze břevno brány Tvořihráze. V deváté minutě předvedl skvělý zákrok Pepsi. Dvě minuty před koncem jsme se mohli opět radovat, když síť Tvořihráze opět rozvlnil Ury. První poločas jsme vyhráli 1:2. V třetí minutě druhého poločasu využil chyby naší obrany Luděk Vacula a vyrovnal tak na 2:2. V páté minutě zabránil téměř jistému gólu clonící Jarda. Hráči Tvořihráze stále bušili do naší obrany, ale gól se jim už vsítit nepovedlo. Dvě minuty před koncem rozhodl Bob o naší výhře nad tímto týmem, pro kterého to byl třetí bod v tomto utkání (1+2). Nakonec jsme vedení udrželi a vyhráli poměrem 2:3.

Fbc Black Dogs – Florballife.cz team 4:5

Do tohoto utkání vstoupili lépe hráči Florballifu, když už po několika sekundách trefili tyčku naší branky, ve které se opět objevil Pepsi. V prvních čtyřech minutách jsme vstřelili dva góly, když se nejprve trefil Nunu a poté se trefil Corty. Stav tak byl najednou 2:0 pro nás. V deváté minutě soupeř snížil na 2:1, ovšem hned vzápětí se trefil podruhé v utkání Corty. Na 3:2 snížil ještě do konce poločasu Martin Benda, který takovou lehounkou střelou překonal Pepsiho. Ve druhém poločase nejdřív vyrovnal Florballife na 3:3 a po naší neproměněné přesilové hře otočili vývoj utkání na svou stranu a najednou vedli 3:4. V desáté minutě se podruhé v utkání trefil Meluš, který dal rozhodující gól. Nic už na tomto utkání ani nezměnil gól Cortyho třicet vteřin před koncem. Utkání tak skončilo 4:5 pro Florballife.cz team.