SÉRII SE SAVANNAHEM ROZHODNE TŘETÍ ZÁPAS

08.04.2013 10:00

S tím, že nám může skončit sezóna, jsme nastoupili podruhé proti favoritovi série Savannahu. Zezačátku se nám příliš nedařilo, soupeř několikrát utekl do přečíslení a nebýt neuvěřitelného výkonu Rafy, asi bysme po první půli prohrávali výrazným rozdíle. Do vedení šel Savannah, když jsme nedokázali pokrýt (jmenovitě Kany) brejk soupeře. Netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno, to když Ury našel před brankou Kortyho a ten nadvakrát dostal míček za Muchu. Ještě do poločasu dokázal Savannah strhnout vedení na svou stranu, to když jsme nepokryli střed hřiště a nechali střelce soupeře zakončit. O přestvávce jsme stáhli sestavu a vlétli na hřiště s odhodláním, že není nač čekat. Přibližně v polovině druhé půle se po Kanyho přihrávce dostal k míčku Korty a opět neomylně, tentokrát k tyči, zamířil a vyrovnal - 2:2. Pak jsme neproměnili několik zajímavých možností, na branku se řítil sám Korty, ale Mucha ho vychytal, stejně tak na druhé straně si famózně počínal Rafa. Když už se zdálo, že zápas dojde do prodloužení, vrazil do soupeřova brankoviště Ury a naněkolikrát prorval míček až za Muchu - čas 14:30, stav 2:3 pro Black Dogs. Nepříjemným překvapením po naší brance byl fakt, že Bob byl vyloučen za hození hokejky po vstřelené brance. Dohrávali jsme tedy ve čtyřech. I toto jsme zvládli a nenechali míček proletět na Rafu. Ury navíc dokázal dvakrát dostat míček za polovinu hřiště a my si tak mohli oddychnout. Obrovskou  bojovností a vůli jsme druhý zápas získali pro sebe. Všem hráčům patří dík za nezměrnou bojovnost a za psí srdce, které opět zafungovalo!!