První zápas v novém roce odehrajeme proti Rebelům

02.01.2014 18:53

9.Kolo: Rebels – Fbc Black Dogs

Dne 5.1.2014 už v 8:00 bude na nás čekat první utkání v novém roce 2014, bude to utkání proti týmu Rebels, který se po osmy odehraných utkáních nachází v tabulce Znojemské amatérské florbalové ligy na sedmém místě s jedenácti body. Náš tým má bodů třináct za čtyři výhry, jednu prohru v prodloužení a tři prohry. Takže náš tým a tým Rebelů dělí pouhé dva body. Dá se tedy očekávat velice napínavý a zajímavý souboj o další důležité body do tabulky.

Náš tým se v posledních dvou utkáních střetnul s týmem Tvořihráze a s Florballife.cz team. V prvním případě jsme porazili Tvořihráz 3:2 a druhé utkání jsme prohráli souboj s Florballifem, když soupeř vyhrál 4:5. Takže jsme si z tohoto sedmého a osmého kola připsali tří bodový zisk. To Rebels mají odehráno zatím pouze zápasů šest. V těchto utkáních získali bodů jedenáct za dvě výhry, dvě výhry v prodloužení, jednu prohru v prodloužení a jednu prohru. Poslední dvě kola se Rebels příliš nepovedla, když dostali pořádnou nálož 2:8 od Šmoulů a poté prohráli 5:6 na samostatné nájezdy proti Gladiátorům.

Tento tým svými výkony táhne jejich dlouholetý playmaker Jaroslav Zika s jeho mladším bratrem Jakubem. I v kanadském bodování táhne tento tým Jaroslav Zika, který si zatím v letošní sezóně připsal osm bodů za šest gólů a dvě asistence.

Vzájemné Zápasy 2012/2013

V této sezóně jsme se s tímto týmem střetli dvakrát v základní části, nejprve to bylo ve třetím kole, když jsme dokázali tento tým porazit 3:1 a v sedmnáctém kole jsme porazili tým Rebels  3:2.