Proti Slimákum opět neúspěšně

12.01.2014 15:20

Fbc Black Dogs – Bar Slimák 2.1              2:3

V desátém kole nás čekal tým Slimáků. Do tohoto utkání jsme vstupovali po drtivé porážce 4:8, kterou jsme dostali od Rebels. V bráně se místo Pepsiho, který proti Rebels inkasoval všech osm branek, objevil Rafa. Úvod utkání se nám bohužel opět nepovedl, když hned v druhé minutě soupeř vstřelil první gól. Poté měli dvě obrovské šance Bob a Ury, ale oba pokusy skončily mimo branku Slimáků. V páté minutě první půle se poprvé vyznamenal Rafa a udržel tak stav 0:1 a v té samé minutě se do šance dostal Corty, který si krásně obehrál hráče Slimáků, ale gól se mu vsítit nepodařilo. Na druhé straně si vytvořili šanci Slimáci a střelou z dálky zvýšil kapitán Kuřitka na 0:2. V sedmé minutě jsme se dokázali probrat a snížili jsme na 1:2, když se po přihrávce Mertiče trefil Kany. První půlka tak skončila 1:2 z našeho pohledu. Hned na úvod druhého poločasu se vytáhl Rafa, který tak stále držel našeho týmu na nějaký bodový zisk z tohoto utkání. Ve třetí minutě rozehrávali Slimáci standartní situaci, kterou dokázali využít a vedli tak 1:3. V šesté minutě jsme měli obrovskou šanci na vyrovnání ale Kany, místo toho, aby zvolil střelu, volil přihrávku na Lukáše a to se ukázalo jako chyba, protože nakonec z této šance nebylo nic. V jedenácté minutě se nám podařilo snížit a zdramatizovat toto utkání a to když se podruhé v utkání trefil Kany. Závěr utkání přinesl náš tlak, který se Slimákům podařilo udržet a vyhráli tak i druhý duel letošní sezóny 2:3.

Autor: Pepsi