PO DVOU LETECH POSTUP DO SEMIFINÁLE!! 3.ZÁPAS PRO BLACK DOGS

04.05.2014 22:57

Do 3.zápasu jsme vstupovali bez Merty, který prochrápa jak zápas, tak svůj nástup do práce :-). V brance se tentokrát objevil Rafa a opět nás podržel svými zákroky. Jako první jsme v zápase vstřelili branku my, Kany tečoval Jardovu střelu a stav byl 1:0 pro nás. Za chvíli jsme si vypracovali další šance, ale tentokrát bez využití. Pak Mates zahrál bez hokejky a Šanovu se naskytla možnost přesilovky. I když se naše čtveřice bránila velmi dobře, na jejím konci se po našem špatném vyhození dostal k míčku Kuba Maršalík a prostřelil Rafu - 1:1. Tak skončil i první poločas. Do druhého jsme opět nastoupili plní odhodlání a byli jsme také odměněni. Ury přistčil na půlce míček Bobanovi, který se kličkou zbavil beka a mířil na soupeřova brankáře. Tomu důraznou ranou pod břevno nedal absolutně žádnou šanci - 2:1. Neustále jsme dostávali soupeře pod tlak napadáním a důraznou hrou. Ve 24.minutě se nám naskytla možnost přesilovky, kterou jsme ale zahráli špatně, avšak na jejím konci, těsně před vypršením trestu, našel Mara krásnou přihrávkou Kortyho, který zamířil do prázdné branky - 3:1. Šanovu poté nezbývalo než se vrhnout do útoku, ale všechny jejich akce se rozbíjely o naši skvělou obranu a připraveného Rafu. Šanov si žádnou velkou šanci ke konci zápasu nevypracoval, a proto mohla vypuknout naše radost. Po dvou letech jsme se probojovali do semifinále, kde nás čekají Šmoulové.

Sestava: Rafa - Mara,Jarda,Filip - Ury,Kany,Bob - Korty,Luke,Mates