Fbc Black Dogs letos poprvé změří své sílý s týmem Fbc Litrpůl

05.01.2013 08:02

10.Kolo – Fbc Litrpůl – Fbc Black Dogs

5.1.2013 v 10:20 po utkání s týmem Savannah nás čeká další velice těžký duel proti týmu Fbc Litrpůl. Litrpůl se v tabulce nachází po 8. kole na 5. místě s 12 body a na náš tým ztrácí body tři, takže půjde určitě o vyrovnaný a těžký zápas.

V kanadském bodování vyčnívají z řad Litrpůlu 3 hráči a to Miroslav Fojtík, který se nachází na 10.místě s 8 body za 3 góly a 5 asistencí. Za další hrozbu jsou útoční parťáci Kamil Šnyrch a Oldřich Helebrant.

Vzájemné Zápasy 2010/2011

V této sezóně jsme se s týmem Litrpůlu střetli dvakrát v základní části.V prvním zápase této sezóny jsme Litrpůl porazili 5:2 v druhém zápase základní části jsme opět vyhráli tentokrát v poměru 4:2. Poté se náš tým střetl s tímto soupeřem v Semifinále Play-Off. V prvním zápase náš tým rozdrtil Litrpůl 8:2. V druhém zápase, ale Litrpůl zapnul a vyhrál 4:3. V třetím zápase se rozhodovalo až v prodloužení, které skončilo 2:1 po prodloužení.

Vzájemné Zápasy 2011/2012

V prvním zápase základní části jsme Litrpůl porazili těsně 2:1. Druhý zápas nás Litrpůl porazil 4:3 po samostatných nájezdech.

Fbc Litrpůl : P, VSN, V, V

Savannah – Fbc Litrpůl                                                       3:0

Fbc Litrpůl – Fbc TJ Sokol Tvořihráz                               4:3 SN

Rebels – Fbc Litrpůl                                                            6:7

Fbc Litrpůl – AfBT Gladiators                                           3:1