Vysoká prohra psů nad Rebelama

12.01.2014 15:16

Rebels – Fbc Black Dogs                     8:4

Do tohoto utkání jsme vstoupili strašně špatně a to když jsme inkasovali hned po třiceti vteřinách na hřišti a Pepsi tak musel poprvé lovit míček z naší klece. Ve třetí minutě se po pohledné kombinaci trefil náš nejproduktivnější hráč Corty a vyrovnal na 1:1. Do deváté minuty to bylo již zmiňovaných 1:1, ale po nahození Jakuba Ziky se nešťastně odrazil od Marovi nohy do brány. Do konce poločasu přidali Rebels ještě jednu branku a první poločas tak skončil 3:1 pro Rebels. Druhý poločas byl pro nás doslova hororový. Ve čtvrté minutě ještě Rebels gól nedali, když měl Pepsi štěstí a rána kterou vyslali, skončila na břevně. O pár vteřin později unikl po křídle Ury a snížil na rozdíl jediné branky tedy na 3:2. V páté minutě zvýšili Rebels na 4:2. Poté se oba týmy dostávaly do šancí, ale ujala se až střela Jaroslava Ziky, který zvýšil na 5:2. Poté se začali dít na hřišti věci. Nejprve snížil svou premiérovou trefou Lukáš a snížil stav utkání na 5:3. Na 5:4 snížil necelé dvě minuty před koncem Mara svou typickou dělovkou od modré. Poslední dvě minuty základní hrací doby ovšem ovládli Rebels a svými třemi brankami se postarali o to, že nás nakonec porazili vysoce 8:4.

Autor: Pepsi