I přes bojovný výkon na nás čeká boj o 3.místo.

01.06.2020 07:50

O víkendu jsme sehráli tři semifinálová utkání proti týmu Rebels. V úvodním zápase jsem vedli už 3:0, ale Rebels se podařilo do konce základní hrací doby srovnat a po nerozhodném prodloužení na nás čekaly samostatné nájezdy. V nájezdech ukázali svojí sílu a šikovnost Rebels a my jsme nakonec nadějně rozehraný zápas ztratili. Druhý zápas jsme po taktické stránce a zlepšeném výkonu zvládli v poměru 4:2 a tak semifinálovou sérii musel rozhodnout třetí vzájemný zápas. Utkání bylo velmi vyrovnané a podruhé v této sérii došlo do prodloužení. Nakonec šťastnějším týmem se stali tým Rebels. Po stečované střele se jim podařilo překonat Pepsiho, který v této sérii podával neskutečné výkony. I přes bojovný výkon naše cesta o titul mistra ZAFLu končí už v semifinále a budeme tak hrát po roce opět o třetí místo. Soupeři ještě jednou gratulujeme a přejeme hodně štěstí ve finále. O obhajobu bronzových placek se střetneme s týmem Poslední výstřel. Úvodní zápas sehrajeme v sobotu 6.6. v 16:00. Druhý zápas je naplánován o den později taktéž v 16:00 a pokud nebude znám vítěz, bude muset rozhodnot třetí zápas v tentýž den od 18:00. Všichni naši fanoušci a příznivci florbalu jsou zváni.