FBC BLACK DOGS VICEMISTŘI ZAFLU!!!

18.04.2024 13:39

Do superfinále jsme nastupovali jako outsider, začátek zápasu tomu ale nenapovídal, když se nám dařilo zachytávat útoky soupeře. Přesto jsme jako první inkasovali. V následných minutách se Virus dostal již do dvoubrankového vedení, které následně zmírnil svou brankou Ury, když zasunul míček kolem tyčky. Poté jsme však inkasovali smolný gól a pak také branku ve vlastní přesilovce. Do 3.třetiny jsme tak nastupovali za stavu 1:4 s odhodláním, že zápas srovnáme. Nejdříve vybojoval míček Honza za brankou soupeře, předložil ho Lukemu, který se nemýlil. Za 10 vteřin Kany s Bobem rychle rozehráli standardku a bylo to o jeden gól. Tlak na soupeře vyústil ve vyrovnávací branku, kdy se přesně po přihrávce Čurdise trefil Honza a šlo se do prodloužení. Tam soupeř prokázal střeleckou přesnost a rozhodl o svém vítězství.

Czech Virus - Fbc Black Dogs        5:4pp.

Sestava: Kuřitka (Rožnovský) - Kačírek, Komenda - Jakub, Molnár, Buchta