FBC BLACK DOGS - TJ HODONICE 4:1

01.10.2012 08:19

Druhý zápas byl z naší strany již mnohem lepší. Od začátku jsme soupeře tlačili a vytvářeli si velké šnace, ale trochu nás brzdilo jejich neproměňování. První gól dal Ury, když objel branku a zasunul míček za brankáře Hodonic. Pak jsme však inkasovali, když se takovou zasekávačkou trefili i hodoničtí hráči. Ury s Matesem ale ještě do poločasu vrátili příznivý stav na naši stranu. Ury vystřelil a těsně před brankářem Mates tečoval míček do branky, 2:1 pro nás. Druhá půle začla stejně jako první. Naše lajny sopeře zatlačily a my měli velké množství šancí. Ujala se až Uryho akce, kdy vykoupal gólmana a do prázdné zvýšil na 3:1. Pak se prosadila i druhá lajna, kdy nádhernou kombinaci po Tomášově přihrávce doklepl do prázdné branky Corty - 4:1. Takový byl i výsledek zápasu. Výraznou měrou k málo inkasovaným brankám přispěl skvěle chytající Pepsi.

Branky: Ury 2x, Mates, Corty