FBC BLACK DOGS - GLADIÁTORS 5:2

30.10.2013 16:43

Do zápasu jsme vstupovali v oslabené sestavě. Chyběli Jerry, Merta, Ury, Tom Sečka, Filip nastupoval pod prášky. Očekávali jsme těžký zápas, ale začátek nám vyšel na výbornou. Zezačátku nás sice soupeř zatlačil a svým vysokým presinkem nám dělal problémy. Pak se ale zpřesnila naše rozehrávka a začal řádit náš nejlepší hráč zápasu - Korty. Hned z první šance se dokázal prosadit a nás tak dostat do vedení. Za chvilku to bylo již 2:0 a hned na to 3:0, to když se prosadil Boban a opět Korty. Pak však nastal minutový výpadek. Nejdříve Kany ztratil zbytečně míček v rohu a soupeř snížil Za 18 vteřin Gladiátoři snížili na rozdíl jediné branky, z dálky se prosadil soupeřův útočník. Dlouho trval stav 3:2. Ve druhé půli se po krásném přiťuknutí od Nuna prosadil Mates a my vedli o 2 branky. Zanedlouho přihrál Kany Kortymu a ten pod víko rozhodl o konečném skóre - 5:2.

Sestava: Pepsi (Rafa) - Mara,Peťa - Jarda, Mates - Kany,Korty,Nunu - Bob,Filip,Ondra