FBC BLACK DOGS - FLORBALLIFE.CZ TEAM 3:2 SN

22.11.2012 09:05

V pátém kole jsme se utkali s týmem Florballife.cz team, který po loňské sezóně prošel velkou hráčskou proměnou. Ukázalo se ale, že letos budou opět velmi nebezpeční. O tom jsme se přesvědčili hned na začátku zápasu, kdy nás soupeř zatlačil před naši branku. Díky Rafovi a naší obětavosti jsme úvodní tlak přestáli a začali vyrovnávat hru. Soupeř se ale stejně dostal do vedení. První poločas tak skončil prohrou 0:1. Ve druhém poločase se nám vedlo lépe, zlepšili jsme pohyb a výsledkem bylo vyrovnání z hole Kanyho, který proměnil přihrávku od Tomáše Sečky. Pak zaúřadovala i naše první lajna. Boban nastřelil míček, Ury přeběhl brankáři soupeře před brankovištěm a míček zapadl do sítě - 2:1 pro nás. Bohužel jsme, jak už je naším dobrým zvykem, tento nadějný výsledek neudrželi a po naší hrubce v obraně jsme dovolili soupeři vyrovnat. Na nájezdy ale máme Rafu, který nás opět podržel a vychytal vítězství 3:2. Rozhodující nájezd proměnil Ury.