FBC BLACK DOGS - FBC TJ SOKOL TVOŘIHRÁZ 2:4

03.01.2013 09:23

Zápas s lídrem tabulky (druzí byli jen o skóre) předznamenal tuhou bitvu. Soupeř ale začal pro nás trochu překvapivě hodně zatažně, měli jsme tudíž docela možnost se dostat do šancí. Jednu z nich dokázal pěknou střelou ještě v prvním poločase proměnit Corty a dostal nás tak do vedení. Vedením 1:0 skončil i první poločas. I když jsme si o přestávce řekli, že teď do nás soupeř půjde, stejně jsme úvod druhé části nezachytili. Na začátku poločasu se kolem naší branky obtočil útočník soupeře a zpoza branky vstřelil vyrovnávací gól. Hned za chvíli Rafa jen vyrazil střelu soupeře k jejich útočníkovi a bylo to 1:2. Pak přišla opět pěkná akce naší druhé lajny, kdy po Marově přihrávce vyrovnal Erik. Jenže pak tak trochu zaúřadovali rozhodčí, když velkoryse přehlédli vysokou hůl soupeře, který se opět dostal do vedení. My jsme ale dostali možnost vyrovnat díky přesilovce, jenže ty jsou pro nás už nějaký čas zakleté. Bohužel i tentokrát jsme místo vstřelení branky sami inkasovali a bylo po zápase. Na jeho konci se naprosto zbytečně ještě nechal vyloučit Ury a oslabil nás tak do nadcházejícího zápasu se Savannahem.