FBC BLACK DOGS - FBC ŠMOULOVÉ ZNOJMO 2:3 SN

30.10.2013 16:48

Před zápasem se Šmouly nám kůvli zádům vypadl ze sestavy Filip a my hráli jen na pět útočníků a čtyři beky. Zápas jsme ale začali velmi dobře a soupeře nepouštěli do šancí. Jako první se dokázal po Matesově přihrávce prosadit Korty, který oklamal soupeřova beka a přehodil Leitnera vbráně Šmoulů. Nějakou dobu jsme drželi vedení, ale pak propadla střela soupeřů do naší branky, když se otřela Kanymu o ruku a propadla i Rafovi. O chvíli později přihrál z rohu Korty Marovi a ten svou "žblabuňkou" dostal náš tým do vedení - 2:1. Ještě do konce poločasu jsme dokázali držet hru vyrovnanou, na začátku druhé půle jsme ale pomalu začali odpadávat fyzicky a soupeř toho využíval. Nejdříve 2 minuty před koncem propasírovali Šmoulové míček před naši branku, tam se od Kanyho odrazil přímo k Bastlovi a bylo to 2:2. Aby toho nebylo málo, Mates fauloval a v čase 10:20 získal soupeř přesilovku do konce zápasu. Statečně jsem ji však ustáli především díky naprosto excelentnímu zákroku Rafy, který zachránil našemu týmu bod. Do nájezdů jsem tak šli bez stresu, ale Nunovi nebyl nájezd uznán, i když byl míček již za brankovou čarou. Rafa dokázal jeden nájezd bravurně zneškodnit, ale další dva již skončily v síti a my poprvé letos prohráli.

Sestava: Rafa (Pepsi) - Mara,Peťa - Jarda,Mates - Kany,Korty,Nunu, Bob, Ondra (Filip)