Důležité vítězství pro Black Dogs

26.01.2014 11:40

TJ Tygři Hodonice – Fbc Black Dogs 3:5

V tomto utkání nás čekala zajímavá bitva o velice důležité body do tabulky, protože když by nad námi Hodoničtí vyhráli tak by se na nás v tabulce dotáhli a to jsme nechtěli připustit. Hned na začátku utkání přišla první šance našeho týmu, když se na bránu Hodonických řítil sám Lukáš. Ten se snažil překonat brankáře Hodonic kličkou do backhandu, ale brankář Hodonic Držmíšek šanci Lukáše vychytal. O minutu později se nádherně trefil Hodonický hráč Jiří Čermák a my jsme tak opět prohrávali. V páté minutě přišel pro nás další šok, když na 2:0 zvýšil Jiří Sedlář. Poslední větší šance prvního poločasu přišla v sedmé minutě, když vystřelil Kany jen těsně nad branku Hodonic. Do druhého poločasu jsme vlétli jako úplně vyměněný tým. Ve třetí minutě se ke střele po přihrávce Matesa dostal Jarda, ale i Jardův pokus skončil těsně nad brankou. Ve čtvrté minutě byl vyloučen Michal Arbeiter a tuto výhodu jsme dokázali využít, když se v šesté minutě trefil Ury a ještě v té samé minutě jsme vyrovnali na 2:2, když nádhernou přihrávku od Jardy zpoza branky zužitkoval opět Ury. V sedmé minutě padl velice kuriózní gól, který si dali Hodoničtí sami. V osmé minutě tečoval střelu Lukáše do sítě Jarda a zvýšil tak na 2:4 a o minutu později tedy v minutě deváté předvedlo duo Ury a Bob nádhernou kombinaci a na světelné tabuli tak svítil stav 2:5. V jedenácté minutě byl ještě vyloučen Ury a z následné přesilové hry snížili Hodonice na konečných 3:5.