1.čtvrtfinále: Savannah - Fbc Black Dogs 3:2

31.03.2013 22:14

1.čtvrtfinále Savannah – Fbc Black Dogs

K prvnímu čtvrtfinálovému utkání náš tým nastoupil 30.3.2013. Začátek zápasu byl celkem opatrný z obou stran větší střeleckou aktivitou však disponoval na začátku utkání Savannah, který také jako první skóroval, když Petr Chaloupecký vystřelil a jeho rána skončila brankou. O necelé tři minuty později ovšem vyrovnal na 1:1 Pavel Kortan. První poločas tak skončil 1:1.

Druhý poločas byl ze začátku opět opatrný. V šesté minutě druhého poločasu byl vyloučen Jiří Prinke a náš tým dostal možnost přesilové hry, kterou jsme bohužel nevyužily, naopak jsme na konci této početní výhody udělali hrubku ve střídání a rozhodčí nás za to vyloučil. Po následném buly, které Kany vyhrál si sám doběhl míček a vymetl nechytatelnou střelou šibenici a upravil skóre na 2:1 pro nás. O pár sekund později, ovšem Savannah využil početní výhodu také, kdy Michal Kačírek vstřelil gól na 2:2. V deváté minutě soupeř rozvlnil síť v naší bráně a překonal jinak skvěle chytajícího Rafu podruhé Petr Chaloupecký a upravil tak skóre na 3:2. Soupeř už si toto vítězství pohlídal a vyhrál 3:2 a v sérii se tak ujal vedení 1:0.