NOVÁ SEZÓNA ZAČALA, ŠMOULOVÉ A SEZNAM NEMĚLI ŠANCI

23.09.2014 08:09

FBC BLACK DOGS - FBC ŠMOULOVÉ ZNOJMO  2:0

Na zápas nám chyběly dvě opory - Jarda a Korty. Nově se ale do sestavy zapracovali Hubik, Kamil, Harry a Pavlík. Zápas začal celkem opatrně, ani jeden tým neměl nějaké výrazné šance. Soupeřovy střely bez problému pochytal Rafa, s těmi našimi si zase poradil Leitner. Ke konci první půle však udeřila naše první formace, když Ury našel krásně si nabíhajícího Majkla a ten nedal Leitnerovi šanci - 1:0. Druhý poločas jsme se snažili hrát pořád stejně důrazně, zápas se kvůli rozhodčím trochu zvrhnul, osupeř měl jít dokonce na trestnou za docela drsný faul, ale přesilovku jsme nedostali. Poté se po Pavlíkově přihrávce do šibenice trefil Kany a náš náskok byl již dvoubrankový - 2:0. Pak byl Kamil zcela nesmyslně vyloučen za nedodržení vzdálenosti. Žádnou velkou šanci si ale Šmoulové nevypracovali a my je tak již potřetí z posledních 4 duelů porazili.

Branky: Zálešák (Jakub), Janský (Biščiak)

FBC BLACK DOGS - ZNOJEMSKYSEZNAM.CZ  4:2

Po dlouhém čekání jsme nastoupili k pozdně večernímu zápasu se Seznamem. První šel do vední soupeř po naší chybě na půlce. Pak ale vyrovnal Ury, následně si krásně vychutnali obranu soupeře Michal s Lukem, kdy druhý jmenovaný zavěsil do prázdné branky. Pak při naší přesilovce z nulového úhlu nachytal brankáře soupeře Kamil a náskok byl dvoubrankový - 3:1. Ještě v první půlce jsme však inkasovali po chybě před brankou, kdy jsme nepokryli útočníka soupeře. Druhý poločas byl již trochu tvrdší, Kamil byl společně s Honzou Šťastníkem vyloučen a hrálo se dokonce 4na4. Poté se trefil po krásné Bobanově přihrávce Kany a stav 4:2 vydržel do konce zápasu.

Branky: Jakub (Buchta), Syrový (Buchta), Ondrovčák (Huber), Janský (Buchta)

Za předvedený výkon si všichni hráči zaslouží pochvalu, vstup do ligy se nám náramně povedl.