1.zápas semifinále se odehraje v sobotu 10.5. ve 20:00

08.05.2014 10:54

Semifinále: Fbc Šmoulové Znojmo – Fbc Black Dogs – 1.zápas

Poté co náš tým úspěšně po dvouleté pauze překročil bariéru zvanou čtvrtfinále, kde jsme porazili 2:1 na série TJ Florbal Šanov nás čekal tým, který po základní části skončil první a to tým Fbc Šmoulové Znojmo. Tým Šmoulů si v prvním utkání poradil s týmem Fbc Litrpůl 2:0 na zápasy, když v prvním zápase porazil Litrpůl vysoko 8:2 a ve druhém potvrdil svoji roli favorita a vyhrál 5:0. Tým Šmoulů se může hlavně opřít o kvalitní výkony brankáře Leitnera a také o bodový příděl od svých dvou hráčů. Od Tomáše Bulína a Martina Vlasáka, kteří v letošní základní části nasbírali dohromady 83 kanadských bodů. S týmem Šmoulů se utkáme poprvé 10.5.2014 ve 20:00 ve Sportovní Hale ve Znojmě.

Vzájemné Zápasy 2012/2013

V letošní sezóně jsme odehráli jeden zápas, když jsme v patnáctém kole prohráli 3:7. Ve dvacátém kole náš tým odehrál s tímto týmem solidní partii a prohráli jsme těsným rozdílem 2:3. Důležitý faktor, že utkání takto dopadlo, byla určitě i početná absence, která nás v tomto utkání zasáhla.

Vzájemné Zápasy 2013/2014

V této sezóně jsme nastoupili proti týmu Šmoulů ve čtvrtém kole, kde jsme hráli s tímto týmem vyrovnanou partii a zápas dospěl až do prodloužení, ve kterém měl více štěstí soupeř a vyhrál tak 3:2 na samostatné nájezdy. Druhý zápas v této sezóně jsme odehráli v desátém kole, kde rozhodli první tři minuty utkání. Soupeř vstřelil rychlé tři branky a do konce zápasu už si své vedení pohlídal a vyhrál 1:4.