1.ZÁPAS SEMIFINÁLE: BLACK DOGS - ŠMOULOVÉ 5:4

12.05.2014 07:56

V prvním zápase semifinále na nás čekal největší favorit celého ligového ročníku. Začátek duelu byl celkem opatrný, ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu. Jako první jsme udeřili my, když Boban využil chybu beka soupeře a ze samostatného úniku zamířil rovnou pod břevno - 1:0. Zanedlouho jsme se radovali podruhé, když se po přihrávce Jardy trefil krásně Korty - 2:0. Šmoulové pak dokázali využít naši chybku v rozehrávce a snížili na 2:1. Do poločasu se pak ještě po Bobově přihrávce ze vzduchu opřel do míčku Kany a míček zapadl k tyčce Leitnerovy branky - 3:1. Toto poločasové skóre nás trochu ukolébalo, ve druhém poločase nás Šmoulové dokázali přehrávat a začali využívat své šance. Povedlo se jim vyrovnat na 3:3 a poté dokonce otočili brankový stav ve svůj prospěch na 3:4. O chvilku později ale dokázal Luke společně s Urym protlačit míček do šmoulí branky a bylo opět vyrovnáno. Halou se pak nesl ohromný křik našich fanoušků a heslo: "Ještě jeden!" Přání nejlepších fanoušků na světě vyslyšel Ury, který se 10 vteřin před koncem natlačil před soupeřovu branku a zavěsil - 5:4. V sérii jsme se tak ujali vedení 1:0.